Karczma

W ośrodku znajduje się karczma „Jastrzębiec” gdzie można smacznie zjeść czynna od 12:00 do 24:00.
Wystrój karczmy nawiązuje do prostoty, góralskich motywów, natury a zarazem nowoczesności – jest przytulnie i miło.

Serwujemy śniadania /w formie bufetu/, na które zapraszamy w godzinach 8-10.Menu śniadaniowe jest bardzo bogate i zróżnicowane (dania na zimno i na ciepło, wyroby regionalne).

W karczmie można skosztować dania regionalne jak również dań kuchni europejskiej. Od godz.14:00 do 18:00 podajemy obiad dnia – codziennie inne menu.
Posiłek umilony regionalną muzyką kapeli góralskiej oraz miłą i fachową obsługą 
Dla naszych najmłodszych Gości jest przygotowane specjalne menu, foteliki i inne akcesoria. Z karczmy przechodzi się do dużej sali zabaw.

Obsługujemy catering – zamówienia codziennie w godz.12-23 /obszar dostawy ograniczony, zamówienia od 20 zł/ pod nr tel. 18 20 714 19

W czasie sezonu organizujemy dancingi (zabawa przy muzyce na żywo), wieczorki z kapelą góralską. Na specjalne imprezy zamawiamy DJ-a, organizujemy karaoke.

W naszej karczmie jest możliwość zamówienia:

  • mprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie i inne)
  • kolację romantyczną
  • urodziny dla dziecka w formie kinder balu
  • imprezę dla swoich pracowników
  • czekamy na propozycje i pomożemy je zrealizować ….
  • zrób prezent znajomym -kup VOUCHER na kolację, obiad, pobyt

Przy karczmie znajduje się duża sala zabaw dla dzieci a także duży plac zabaw na zewnątrz, dzięki czemu podczas wszystkich imprez a nawet zwykłego obiadu dorośli nie muszą się bać o to, że ich pociechy będą się nudzić. Na zamówienie zapraszamy animatorów dla dzieci, organizujemy kinder bale, urodzinki.

Brak komentarzy

Odpowiedz