Boze Narodzenie

Boze Narodzenie

Okres Świąt Bożego Narodzenia traktujemy wyjątkowo, staramy się stworzyć rodzinną atmosferę połączoną z góralską tradycją (stroje, posiłki, obrzędy). Wieczerza Wigilijna odbywa się przy świątecznym stole, świecach, choince i kolędach. Ten uroczysty wieczór uświetnia nam kapela góralska. W okresie Świąt proponujemy Państwu tzw. „Pakiet Świąteczny” obejmujący 5 noclegów z wyżywieniem ( bogate świąteczne śniadania i obiado-kolacje serwowane zawsze z domowymi ciastami i owocami), uroczystą Kolację Wigilijną przy choince z Mikołajem, prezentami i kapeli góralskiej a w drugi dzień Świąt kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i herbatką góralska.

Terminy pobytu:
22.12.-27.12.2023

Cena „Pakietu Świątecznego”

* 1400 zł. osoba dorosła w pokoju 2-osobowym
* 1300 zł. osoba dorosła w pokoju wieloosobowym
* 1000 zł dzieci do lat 10
* gratis dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami

Serdecznie zapraszamy

Prawdziwe góralskie Boże Narodzenie

Poronin, dzięki swojej lokalizacji u podnóża Tatr, a jednocześnie położeniu nieco na uboczu jest świetną alternatywą dla zatłoczonego w zimie Zakopanego. Zapraszamy zatem do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w Willi Anna nad Porońcem. Doświadczą u nas Państwo prawdziwej góralskiej gościnności w malowniczym otoczeniu zaśnieżonej przyrody, skosztują tradycyjnych potraw i przeżyją jedyne w swoim rodzaju, magiczne chwile z najbliższymi. Zapraszamy grupy przyjaciół i rodziny pragnące poczuć atmosferę tego niezwykłego czasu, a jednocześnie – odpocząć od zgiełku, codziennych trosk oraz odetchnąć świeżym, górskim powietrzem.

Zarezerwuj Boże Narodzenie w Willi Anna nad Porońcem

Jeżeli nie mają Państwo jeszcze planów, gdzie spędzić tegoroczne Boże Narodzenie, ale wiedzą, że na pewno nie będzie to kolejny tydzień w domu, to zapraszamy do zasypanego śniegiem Poronina. W Willi Anna nad Porońcem uraczymy Was i Waszych bliskich specjałami lokalnej kuchni, zapewnimy wspaniałą atmosferę i sprawimy, że zarówno starsi, jak i młodsi na nowo uwierzą w magię świat. Zapewniamy komfortowy pobyt w przytulnych pokojach z widokiem na Tatry. Zapraszamy!